Regulamin

Twoje zadowolenie to nasz cel i zysk dla obu stron. Dlatego przygotowaliśmy regulamin, abyś miał pewność, że wszystko jest jasne i przejrzyste.

Regulamin firmy SHOES SPA z dnia 04.06.2017 roku

 1. Siedziba firmy SHOES SPA mieści się przy ulicy Lenartowicza 31/39, 35-051 Rzeszów.
 2. Właścicielem firmy jest Kamil Sitek prowadzący działalność gospodarczą typu start up SHOES SPA, ul. Lenartowicza 31/39, 35-051 Rzeszów.
 3. Firma handlowo-usługowa SHOES SPA świadczy usługi z zakresu: napraw szewskich, usług kaletniczych, renowacji, personalizacji i czyszczenia obuwia oraz prowadzi sprzedaż detaliczną środków oraz akcesoriów do konserwacji obuwia.
 4. Pozostawienie obuwia w siedzibie firmy SHOES SPA, bądź przesłanie obuwia pocztą lub kurierem do siedziby firmy SHOES SPA, mieszczącej się przy ulicy Lenartowicza 31/39, 35-051 Rzeszów jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 5. Niniejszy regulamin zawiera wszelkie warunki zawierania umów na usługi świadczone przez firmę handlową SHOES SPA.
 6. Wszystkie ceny zamieszczone na stronie internetowej facebook.pl/shoessparzeszow zawierają podatek VAT i podane są w polskich złotych.
 7. Ewentualne reklamacje rozpatrywane są w ciągu 30 dni.
 8. Przed wysłaniem obuwia, klient przesyła zdjęcie obuwia za pośrednictwem portalu Facebook facebook.pl/shoessparzeszow, poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej lub na adres e-mail info@shoesspa.pl.
 9. Po otrzymaniu zdjęcia przez SHOES SPA, do klienta wysyłana jest wiadomość o proponowanej usłudze wraz z ceną usługi, zgodną z cennikiem zamieszczonym na portalu Facebook.
 10. Jeżeli klient akceptuje warunki umowy, wysyła obuwie na adres siedziby firmy SHOES SPA (ul. Lenartowicza 31/39, 35-051 Rzeszów) wraz z dołączonym wydrukiem zawierającym adres klienta.
 11. Koszt dostawy ponosi klient.
 12. Opłata za usługę pobierana jest z góry.
 13. Umowa między klientem a firmą SHOES SPA zostaje zawarta wraz z chwilą zaksięgowania płatności za ww. usługę na rachunku bankowym firmy SHOES SPA.
 14. Maksymalny termin wykonania usługi wynosi 30 dni. Termin liczony jest od dnia wpłynięcia przesyłki lub pozostawienia obuwia w siedzibie firmy SHOES SPA.
 15. Maksymalny termin o którym mowa w powyższym punkcie, może zostać przekroczony przez firmę SHOES SPA w przypadku wystąpienia okoliczności, czasowo uniemożliwiających realizację usługi we wskazanych wcześniej terminie, o czym zobowiązuje się powiadomić klienta.
 16. Firma SHOES SPA udziela 3 miesięcznej gwarancji na świadczone usługi.
 17. Firma SHOES SPA wykonuje usługi na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia.
 18. Firma SHOES SPA nie gwarantuje całkowitego usunięcia plam w trakcie usługi czyszczenia, ponieważ podczas czyszczenia mogą pojawić się ukryte pod brudem plamy lub zacieki niemożliwe do usunięcia.
 19. Renowacja oraz personalizacja obuwia odbywa się na odpowiedzialność klienta.
 20. Firma SHOES SPA wykonuje naprawy w których nie ma możliwości przywrócenia stanu pierwotnego obuwia na ryzyko i odpowiedzialność klienta (rozległe rozerwania materiału, którego nie można zastąpić, uzupełnienia midsoli w pracujących miejscach itp.).
 21. Podczas usługi renowacji i personalizacji obuwia firma SHOES SPA nie bierze odpowiedzialności za zmiany struktury i elastyczności malowanych elementów.
 22. W przypadku usługi renowacji obuwia z malowaniem, obuwie nie powinno być używane przez okres około dwóch tygodni od czasu odebrania, do momentu całkowitego wyschnięcia farby.
 23. Powszechnie używane materiały naprawcze w usługach szewskich są materiałami zastępczymi, mogącymi różnić się wyglądem i strukturą od oryginalnych części obuwia.
 24. Po wykonaniu usług szewskich mogą pozostać ślady wynikające z naturalnego procesu naprawy.
 25. Po wykonaniu usługi firma SHOES SPA wysyła obuwie na adres wskazany przez klienta.

Kontakt

Zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Bardzo chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie lub wątpliwości.

Dane kontaktowe:

Telefon: 534 110 350

E-mail: info@shoesspa.pl

Adres wysyłki obuwia: ul. Lenartowicza 31/39, 35-051 Rzeszów

Jesteś z Rzeszowa? Świetnie! Przynieś obuwie do nas!

Punkt zdania i odbioru butów: Komis "Pełna Szafa" - ul. Hetmańska 24, 35-045 Rzeszów

Godziny otwarcia komisu "Pełna Szafa":

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00

Sobota: 9:00 - 14:00

Niedziela: Zamknięte

Chcesz o coś zapytać? A może jesteś zdecydowany na skorzystanie z naszej oferty? Przygotowaliśmy formularz kontaktowy, dzięki któremu możesz wygodnie złożyć zapytanie dotyczące wybranej usługi.

Content
Shoes SPA